22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Nesër varroset në Gjakovë babai që dyshohet se vrau dy djemtë e tij e më pas veten

- Advertisement -

Flamur Rexha, 44 vjeçari kosovar që dyshohet se vrau dy djemë e tij (11 dhe 13 -vjeç), plagosi gruan dhe më pas bëri vetëvrasje, nesër do të varroset.

Kështu kanë bërë të ditur familjarët përmes Facebookut dhe kanë njoftuar se varrimi i tij do të bëhet në fshatin Ponoshec të Gjakovës.

Kujtojmë se gruaja e tij, Avdije Rexha, është zgjuar nga koma artificiale. Ajo i mbijetoi gjakderdhjes së tmerrshme, por ende nuk është në gjendje të merret në pyetje, ka raportuar Bild.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit