12.1 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

Nëna braktis dhe ushtron dhunë ndaj fëmijës së saj, arrestohet nga Policia

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një femër në Mitrovicë, pasi që e njëjta dyshohet se ka keqtrajtuar dhe ushtruar dhunë ndajë fëmijës së saj.

Siç thuhet në njoftim, rastin ka ndodhur më 2 prill.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta kishte keqtrajtuar dhe ushtruar dhunë ndaj fëmijës së saj. Zyrtarët e Qendrës për Punë Sociale kanë strehuar fëmiun në një strehimore familjare”, thuhet në njoftim.

Policia shton tutje, se e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit