10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Nelly Furtado shkëlqen me fustanin e krijuar nga Valdrin Sahiti

- Advertisement -

Artistja e famshme botërore, Nelly Furtado, së fundmi ka zgjedhur të vishet me një fustan të krijuar nga Valdrin Sahiti.

Ka qenë dizajneri shqiptar ai i cili e ka publikuar videon në Instagram, njofton Klankosova.tv.

“Valdrin Sahiti dhe Nelly Furtado” shkruhet në videon që shfaq këngëtaren e cila po shkëlqen me fustan që ka ngjyrën e kaltër të hapur.

Pos Nelly Furtados, Valdrin Sahiti ka veshur edhe yje të tjerë të botës si Beyonce, Cardi B, Kim Kardashian e Kylie Jenner.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit