13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Në Tiranë apo Prishtinë? Bardhi zbulon qytetin ku do të jetojë me Sarën pas daljes nga “Big Brother VIP”

Bardhi dhe Sara kanë krijuar një romancë me njëri-tjetrin brenda “Big Brother VIP”, të cilën çifti dëshirojnë që ta vazhdojnë edhe pas daljes nga kjo shtëpi.

Së fundmi teksa po bisedonin me Rike Roçin, kjo i ka pyetur dyshen se kur do të jetojnë pas daljes nga spektakli, në Prishtinë apo Tiranë.

“E kam vendosur unë, do rrimë në Prishtinë”– u përgjigj Bardhi, ndërsa Sara tha që është akoma herët për të bërë plane kaq të gjata.

Pjesë nga biseda:

Rikja: Ku do të rrini në Tiranë apo…?

Sara: U sa pyetje e bukur

Bardhi: E kam vendosur unë, do rrimë në Prishtinë

Sara: Sa qef. Jemi një çikë herët që ta vendosim

Rikja: Ku jeton në Prishtinë ti a? Po çfarë do të bëni? Në Tiranë apo Prishtinë, mendoj se e keni folur ju

Sara: Po por nuk kemi hyrë kaq fell

Bardhi: S’mundemi që të japim vendime absolute se nuk e dimë çfarë po ndodh jashtë

Kujtojmë që një javë më parë çifti shkëmbyen puthjen e parë në buzë, duke u konfirmuar kështu zyrtarisht lidhjen me njëri-tjetrin.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit