22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Në 2024 trendi ndryshon, veshjet sportive nuk kufizohen vetëm në palestër!

- Advertisement -

Ka ikur koha kur veshjet sportive rezervoheshin vetëm për aktivitete sportive.

Në atë që ka të ngjarë të jetë diçka e varur nga estetika e izolimit të pandemisë të veshjeve të përditshme të salloneve, veshjet kryesore sportive janë infiltruar ngadalë në veshjet tona të përditshme kohët e fundit, por asnjëherë më shumë se për verën e vitit 2024.

Xhaketat me kapuç tani kanë zënë vendin e veshjeve të përditshme. Fustanet e ditës  dhe bluzat me zinxhir janë kombinimi i përsosur për xhinsin tuaj të preferuar, dhe streçet e shkurtra.

Veshje komode? Nuk ka një zgjedhje më ideale.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit