-0.4 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Ndërron jetë zyrtari i Shërbimit Korrektues të Kosovës

Ka ndërruar jetë Nexhat Sllmaniku, punëtor shumëvjeçar në Shërbimin Korrektues të Kosovës.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta e më të dashurit tuaj, e bashkëpunëtorit tonë, Nexhat Sllamniku.
Z. Sllamniku dha një kontribut të madh në Shërbimin Korrektues të Kosovës, prandaj humbja e tij është humbje e madhe edhe për SHKK-në.
Përkushtimi i tij në detyrën që i është besuar dhe dashuria për profesionin, bëjnë që sot, Sllamniku të mbetet në kujtesën e gjeneratave të tëra të SHKK-së, të miqve dhe kolegëve.
Ju lutem që në emër të Shërbimit Korrektues të Kosovës dhe në emër timin, t’i pranoni ngushëllimet më të sinqerta” thuhet në telegramin ngushëllues të Shërbimit Korrektues të Kosovës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit