Lajmest-slider

Mushkolaj, Kurtit: Sovraniteti, sovraniteti, tap e lëshove bajrakun

Analisti, Imer Mushkolaj, ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes për targat, takim ky që zgjati disa orë. 

Siç duket, Mushkolaj e kritikon Kurtin duke i thënë se harroi sovranitetin dhe e lëshoi bajrakun.

Mushkolaj, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar “Sovraniteti-sovraniteti, legjitimiteti-legjitimiteti, tap – e lëshoi bajrakun”.

Postimi i plotë: