21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Murati mban konferencën e fundvitit

- Advertisement -

Ministri i Financace Hekuran Murati do të mbajë sot konferencën e fundvitit për media.

Sipas njoftimit, konferenca nis në ora 10:00.

“Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati mban konferencën e fundvitit për media.(Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës, P32-salla e konferencave, ora 10:00)”, thuhet në njoftim,

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit