1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Motrat Mustafa e ndezin atmosferën në Gjermani (Video)

Motrat Mustafa tash e disa vite janë aktive në skenën e muzikës.

Ato mbrëmjen e kaluar ishin në një event në Gjermani.

Bashkë me Sahiden dhe Safeten publiku nuk u ndalë se kënduari çdo këngë te tyre.

Kujtojmë se bilbilat nga Mushtishtit të gjithë sezonin e verës e kanë pasur të ngarkuar me mbrëmje të shumta.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit