22.7 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Moti sot: I vranët dhe me diell, temperaturat deri në 13 gradë

- Advertisement -

Këtë të mërkurë në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësia dhe me intervale me diell.

Gjatë ditës pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa parashihet që të fryjë erë me shpejtësi deri në 23 kilometra në orë.

Temperaturat minimale gjatë ditës parashihet të lëvizin në mes -1 deri në 1 gradë Celsius, kurse maksimalet pritet të jenë prej 7 deri në 13 gradë./MeteoKosova/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit