0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Monika: Nëse fitoj Big Brother, do të ndihmoj fëmijët me sëmundje dhe fondacionin Dritan Hoxha

Finalja e Big Brother tashmë është shtyer për një datë tjetër.

Spektaklin e kaluar është bërë e ditur se finalja e Big Brother që ishte planifikuar për 14 janar, do të shtyhet për 18 shkurt.

Sonte në spektakël të gjithë banorët do të deklarohen nëse duan të vazhdojnë garën me datën e re të finales.

Monika është e para që u deklarua se do të vazhdojë garën për dy arsyje që nëse fiton çmimin e madh gjysma e parave do të shkojnë për fëmijët me sëmundje të rënda dhe gjysma tjetër për fondacionin Dritan Hoxha.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit