25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Beatrix: Nëse publiku mendon se jam në Big Brother vetëm për Donaldin, unë largohem sonte!

- Advertisement -

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj tash e disa javë janë deklaruar çift, pavarësisht se kohën e fundit kanë pasur disa kriza.

Si çift, Trixa është ajo që gjithmonë kërkon më shumë vëmendje nga Donaldi dhe sipas saj, ai nuk po ia kthen të njejtën.

Ajo sonte ka marrë akuza nga dy opinionistët të cilët e pyetën se cila është arsyeja që Trixa është në Big Brother, Donaldi apo loja, pasi u shprehën se deri tani ajo nuk ka bërë asgjë në shtëpi përveç lidhjes me Donaldin.

Pas kësaj këngëtarja ka deklaruar se nëse mendojnë ashtu ata dhe publiku, ajo do të largohet sonte.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit