30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Momenti kur Rita Ora ngatërroi tekstin e këngës së saj në koncert

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e kaloi me sportivitet një gabim që lëshoi me tekstin ditë më parë performoi në festivalin “The Mighty Hoopla” në Londër.

Gjatë interpretimit të këngës “Anywhere”, Rita vendosi të zbriste tek publiku për t’i përfshirë ata në interpretim dhe gaboi tekstin e këngës.

Por gjithë këtë lëshim ajo e kaloi duke qeshur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit