25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Momenti i sikletshëm i rrëzimit të Blerta Deliut

- Advertisement -

Krahas angazhimeve politike, Blerta Deliu gjithmonë gjen kohë edhe për aktivitete sportive. Ajo çdo herë vrapon në Gërmi dhe ka treguar një moment të sikletshëm kur ishte rrëzuar dhe në fakt kishte pasur dhimbje.

Derisa kishte vrapuar në Gërmi, a e kishte takuar arushën e “famshme”? Blerta tregoi një këshillë interesante që kishte marrë nga një mik.

Për të gjitha, shikoni intervistë në “Festë në T7”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit