16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Miqësoret e qershorit: Dalin në shitje biletat për Shqipëri-Lihtenshtejn dhe Shqipëri- Azerbajxhan

- Advertisement -

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se që nga dita e sotme do të kenë mundësi që të blejnë biletat e tyre për dy takimet miqësore në jegymester.hu.

Para finaleve të kampionatit Europian “Gjermani 2024”, Kombëtarja shqiptare do të luajë dy ndeshje miqësore ndaj Lihtenshtejnit (3 qershor në orën 20:00) dhe Azerbajxhanit (7 qershor në orën 19:00), në “Haladás Sportkomplexum”, Hungari.

Linku për të blerë bileta në ndeshjen Shqipëri – Lihtenshtejn:  Bileta për ndeshjen Shqipëri – Lihtenshtejn

Linku për të blerë bileta në ndeshjen Shqipëri – Azerbajxhan:  Bileta për ndeshjen Shqipëri – Azerbajxhan

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit