8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Milan: 100 milionë euro kush dëshiron kartonin e Theo Hernandez

- Advertisement -

Shumë klube të mëdha e duan Theo Hernandez në ekip, por jo të gjithë mund ta përballojnë çmimin e tij.

Siç raportohet nga “La Gazzetta dello Sport”, do të duhen shumë para për ta rrëmbyer anësorin francez nga Milan.

Mbrojtësi francez është gati të rinovojë kontratën e re me Milanin, megjithatë nuk mungon interesimi nga Bayern Munich dhe PSG, të cilët sipas mediumit italian, janë të gatshëm të shpenzojnë rreth 100 milionë euro për të, aq sa kërkon edhe Milan.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit