7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Mikela Pupa prezanton për herë të parë të dashurin

Dyshja e dashuruar kanë nisur bashkëjetesën dhe vetë Mikela ka bërë me dije se djali që i ka rrëmbyer zemrën nuk është personazh publik por që i përket fushës së artit.

Së fundmi fansat i kanë kërkuar me ngulm një foto të tyre dhe Mikela e ka publikut“Nuk bëjmë foto kopertinash por kemi gjithmonë momente të tilla”, shkruan ajo bashkangjitur videos së postuar, duke zbuluar për herë të parë identitetin e të dashurit të saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit