4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Megan Fox ekspozon dekoltenë joshëse në një fustan të bardhë

Bukuroshja 37-vjeçare ngarkoi shumë fotografi dhe një video nga mbrëmja e kaluar në festën e “GQ’s Man Of The Year”.

Autorja e librit me poezi modeloi një fustan të zhytur, të bardhë, me gjoksin e saj pothuajse jashtë nga fustani, shkruan DailyMail.

Ajo shkroi në mbishkrim: ”Një vampir në ‘Mugler”.

Beli i saj i hollë u theksua në copën e përshtatur në mënyrë të përsosur, e cila i nxirrte në pah këmbët e saj të tonifikuara.

Prerja e shkëlqyeshme e Meganit me ngjyrë të kuqe, ishte e rregulluar në një pjesë qendrore me valëzime të buta dhe majat e hapura.

Duke mos lënë asnjë detaj të zbuluar, aktorja ka treguar një manikyr të gjatë me bazë nudo dhe majat e kuqe, me pika të bardha.

Fotografitë magjepsëse shfaqën nënën e tre fëmijëve duke bërë prekjet e fundit në prezantimin e saj përpara se të dilte jashtë.

Një tjetër fotografi e tregoi atë duke ecur në një tapet të kuq, ndërsa tërhoqi vëmendjen me një palë taka të larta të hapura dhe të qarta.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit