19.2 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Mes Sarës dhe Gazit, ja cili u eleminua!

- Advertisement -

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Gazi është banori që u largua mbëmjen e sotme nga Big Brother VIP, duke hequr kështu dorë nga çmimi i madh. As bileta e fatit nuk ishte pozitive pasi ishte vetëm vajtje. Por ky largim u shoqërua me debate të forta në shtëpi, pasi Gazi nuk takoi Julin, dikur mikun e tij më të ngushtë. Juli u mërzit nga kjo situatë dhe shprehu keqardhje për këtë ndarje. Nga ana tjetër Meritoni dhe Romeo u përlotën gjatë momentit që po takoheshin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit