8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Melisa shfaqet “ujë e sapun” pas akuzave për ndërhyrje

- Advertisement -

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Melisa Lleshi, është paraqitur “ujë e sapun” në rrjetin social Instagram.

Kjo pasi siç tha ai, po akuzohet për operacione plastike.

“Urdhëroni. Me akuzat për 946292 operacione dhe fillesa por jo. Kam edhe hundë, buzë, mollëza normale të trashëguara, kam edhe nishane, pika të zeza, akne dhe rrathë të zinj përreth syve. Por kam make-up edhe sigurisht që një editim të lehtë nëpër foto. Është veç Instagrami njerëzi, relaksohuni. Ju dua”, ka shkruar ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit