11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Melinda, na ‘ngroh’ me fotot e saj të fundit

- Advertisement -

Reperja dhe këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka ardhur me një sërë fotosh të nxehta në fillim të këtij viti

Ajo është e njohur jo vetëm për këngët e saj problematike, por edhe për fotot e saj që poston nëpër rrjetet sociale.

Kësaj radhe ajo ka vënë në fokus të pasmet e saj, derisa bën poza seksi afër bredhit të stolisur për festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Edhe përshëndetja për Vitin e Ri ka qenë koxha interesante nga reperja.

“Hey 2022, Bring it on, Bitches”, ka shkruar ajo në këtë seri fotosh në Instagram. /Express/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit