21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Holly Ramsay vazhdon pushimet në Maldive

- Advertisement -

Holly ramsay edhe sot është shfaqur e bukur në bikine portokalli në një plazh të Maldiveve derisa ajo ka dërguar urime për Vittin e Ri – pas një viti që hoqi dorë nga alkooli

Ajo është duke i treguar ndjekësve të saj shijen e pushimeve në Maldive derisa ka bërë postime duke marrë diell në rrugë.

Të hënën, modelja e bikineve Holly Ramsay ka ardhur edhe me një seri të fotografive luksoze, duke i dëshiruar fansave të saj Vitin e Ri derisa ka treguar asetet në bikine portokalli.

Vajza e shefit të njohur të kuzhinës Gordon Ramsay, e cila mbushi 22 vite javën e kaluar, e kaloi një vit pa pirë alkool dhe është dukur bukur në plazh, në bikine dhe duke marrë diell. /GE/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit