28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Melinda Ademi na prezanton me shoqen e saj (Foto)

- Advertisement -

Duket sikur reperja Melinda Ademi dhe reja e këngëtares Gili, Herolina kanë raporte goxha miqësore me njëra tjetrën.

Madje, Melinda, e njohur për dhjetëra hite në diskografinë shqiptare të muzikës, ka postuar një fotografi me Herolinën, e cila njihet edhe si disenjatore.

“Të dua”, ka mbishkruar Melinda, në imazhin e postuar me Herolinën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit