16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

A e ka tepruar Oriola Marashi me ekspozim kësaj radhe?

- Advertisement -

Modelja e njohur, Oriola Marashi nuk ndalet duke i ekspozuar format e saj trupore.

Oriola këtë herë me një video të postuar ka ”trazuar” rrjetin.

Bukuroshja shqiptare ka realizuar një fotosesion në plazh me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër, duke treguar më shumë sesa duhet në pjesën lart.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit