15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

- Advertisement -

Meghan Markle shkaktoi një moment të sikletshëm gjatë një eventi bamirës në Miami, pamjet të cilat po bëjnë xhiro në rrjetet sociale.

Dukesha e Sussexit dhe Princi Harry ishin të pranishëm në turneun bamirës të polos Sentebale Polo Cup që mbahet çdo vit në ndihmë të organizatës bamirëse Sentebale të cilën princi Harry e bashkë-themeloi në vitin 2006.

Duke qenë se Princi Harry fitoi këtë turne, ishte momenti i dhurimit të trofeut dhe ishte pikërisht këtu kur Meghan Markle bëri një veprim të sikletshëm.

Derisa po ia dhuronte trofeun bashkëshortit të saj, ajo nuk lejoi një grua të pozonte për foto pranë Princit Harry.

Në momentin kur të katërt u mblodhën për të bërë foton, Meghan i kërkoi gruas që të ndërronte anën, duke e larguar kështu nga Harry.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit