16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

- Advertisement -
Coachella 2024 vijon traditën dhe si përherë, mblodhi në shkretëtirë yjet më të njohur të muzikës, duke nisur që nga Lana Del Rey, Doja Cat, Tyler, the Creator, Sabrina Carpenter, Ice Spice etj.

Duke qenë se festivali i muzikës shquhet për veshjet unike dhe kombinimiet e papara, ne të tregojmë se çfarë pamjeje zgjodhën VIP-at.

Kendall Jenner

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Taylor Swift dhe Travis Kelce

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Shakira

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Rihanna

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

A$AP Rocky

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Tyler, The Creator

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Paris Hilton

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Sabrina Carpenter

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Megan Fox

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Emma Roberts

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Billie Eilish

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Raissa Gerona

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Peso Pluma dhe Becky G

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Tinashe

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Chloe Bailey

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Charli D’Amelio

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Taylor Hill

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Landon Barker

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Young Miko

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Alessandra Ambrosio

Coachella 2024: Ja ç’veshën yjet!

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit