-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Meda dhe Lulja më të dashuruar se kurrë, publikojnë momente romantike

Çifti i njohur Meda dhe Lulja janë tash e disa vite bashkë, të cilët kanë në jetë katër fëmijë.

Lulja para disa minutash ka publikuar disa momente tejet romantike në krahët e Medës.

Kujtojmë se çifti është tejet aktiv në mediat sociale ku ndanë momente të bukura me ndjekësit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit