-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Libri i ri i Omid Scobie zbulon një tjetër sekret mbi familjen mbretërore britanike

Libri i ri i Omid Scobie zbulon familjen mbretërore britanike, më konkretisht një përçarjeje të supozuar midis Mbretit Karli III dhe Princit të Uellsit.

Publikimi i fundit i Omid Scobie, ‘Endgame’, që do të dalë të martën, shqyrton gjendjen aktuale të monarkisë britanike dhe atë që ajo “duhet të ndryshojë për të mbijetuar”.

Në një intervistë me The Times, Scobie tha se nuk e intervistoi Meghan Markle për librin e tij të fundit. Ai këmbënguli se ai nuk është “i dashuri i saj” duke shtuar: “Unë kam miq të përbashkët me Meghan dhe kjo padyshim më ndihmon të marr informacione dhe të zbuloj detaje”.

Scobie pretendon në Endgame se ka një “çarje” në rritje midis mbretit dhe trashëgimtarit të tij William.

“William nuk i jep babait të tij të njëjtën hapësirë ​​që Karli bëri me Mbretëreshën”, shkruan ai në libër.

Sakaq, libri tregon përvojën e Harrit në ditën kur gjyshja e tij e ndjerë, Mbretëresha Elizabeth, vdiq. “Harry ishte krejtësisht i vetëm në këtë moment”, thuhet.

Endgame gjithashtu pretendon se Meghan Markle qëndron në kontakt me mbretin, duke i dërguar atij foto të nipërve të tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit