9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

“Më ke bërë të ndihem kokrra e legenit”- dramat e marrëdhënies së Luizit dhe Kiarës shkuan në nivel tjetër sot

Historia e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos ka shpesh ulje e ngritje në shtëpinë e “Big Brother”, por sot “dramat” mes moderatores dhe këngëtarit shkuan në një tjetër nivel, kryesisht prej puthjes së famshme që nuk po vjen.

Fillimisht ishte Olta që nxiti debat mes tyre, teksa i kërkonte Kiarës ta puthte Ejllin, në mënyrë që ta konsolidonin marrëdhënien mes tyre. Pavarësisht se Luizi ishte i gatshëm, jo vetëm se e kërkon lrej kohësh, por edhe për “inat” të rivales së tij, sërish Tito i qëndroi vendimit të saj për të mos u nxituar.

Më pas ata zgjodhën të sqarohen dhe biseda nisi me një premtim shumë të bukur:

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit