9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

“Më jep ujë se plasa” thotë Sinan Hoxha në këngën e re (Video)

- Advertisement -

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Më jep ujë se plasa”, titullohet kënga e tij e re.

Plot energji dhe ritëm ai rikrijoi këngën e famshme, duke i realizuar edhe videoklipin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit