28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Më 6 korrik AGK zgjedh kryetarin dhe anëtarët e Bordit

- Advertisement -

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, më 6 korrik do të mbajë Kuvendin për Zgjedhjen e Kryetares/Kryetarit dhe Anëtarëve të Bordit të organizatës.

Kjo pritet të ndodh, në Atelienë përballë Sallës së Kuqe, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve, nga ora 11:00, thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit