2.8 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Mc Kresha publikon pamje të ëmbla me familjen e tij

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij janë çifti më i komentuar në media rozë, sa i përketë videove që publikojnë së bashku.

Ata janë prindër të dy fëmijëve simpatik, shkruan Kosovarja.

Kresha ka publikuar një foto familjare në makinë ku duket të gjithë tejet të lumtur pran njëri tjetrit.

Si duket artisti po shijon ditët me familjen pas një sezone të ngarkuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit