10.1 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Luana zbulon unazën që nuk e heq nga dora edhe në takime zyrtare pune

Luana Vjollca dhe mbesa e saj Marget duket se kanë një lidhje të veçantë së bashku, e këtë e tregojnë herë pas here në rrjete sociale, ku edhe ndajnë momentet e ëmbla mes tyre.

Ditën e sotme Luana ka ndarë me ndjekësit një foto të dorës së saj instastory, ku ajo çfarë bie në sy është një unazë me një njëbrirësh e plot ngjyra.

Luana ka treguar se unazën ia ka dhuruar e vogla Marget, duke shprehur me humor se e vendos seriozisht edhe në takime pune.

Marrëdhënien e ngushtë që Luana ka me të motrën e saj, Marinën, duket se e ka përcjellë edhe tek vogëlushja Marget dhe na shkriu zemrat me dashurinë që përcjell.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit