-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Martohet William Walker

Ish-ambasadori amerikan i OSBE-së si dhe miku i Kosovës, William Walker është martuar.

Walker gjatë një vizite në Kosovë, disa javë më parë, ka bërë të ditur për lajmin e martesës së tij.

Po ashtu ai ka treguar se gruaja me të cilën ai do të martohet quhet Dejzi.

Në ceremoninë martesore të Walker, kanë qenë të pranishëm edhe mysafirë nga Kosova.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit