2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Marcus Rashford në radarin e Paris Saint-Germain

Skuadrës franceze, Paris Saint-Germain, sërish i është ngjallur interesimi për sulmuesin anglez, Marcus Rashford.

Sipas Inews, skuadra e Ligue 1 është e përgatitur për ta bërë anglezin objektivin e tyre kryesor në fund të sezonit aktual, shkruan Goal.

PSG-ja, e cila gjithmonë e ka admiruar sulmuesin, po merr parasysh gjendjen e tij të vështirë te Manchester United. Pavarësisht synimit të United për ta mbajtur të diplomuarin në staf dhe për t’i mundësuar atij të përmbushë potencialin e tij të plotë në klub, skuadra e Ligue 1 është e përgatitur për ta bërë ndërkombëtarin anglez objektivin e tyre kryesor në fund të sezonit aktual”, ka shkruar Inews.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit