9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Mane kthehet në stërvitje

Sadio Mane më në fund është rikthyer në stërvitje pas një pushimi të gjatë si pasojë e lëndimit.

Ylli senagelez pësoi një lëndim gjatë nëntorit, i cili kërkoi operacion dhe fatkeqësisht e pa atë të humbasë Kupën e Botës “Qatar 2022”.

Tridhjetë vjeçari pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen e 1/16-tës së Bayern Munich kundër PSG-së, e cila do të zhvillohet më 14 shkurt.

Ai nënshkruajti me bavarezët në verën e vitit 2022 pas largimit të Robert Lewandowski te Barcelona.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit