28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Lumbardhi dhe Kaderi së shpejti prindër, kjo foto i thotë të gjitha

- Advertisement -

Çifti i njohur Lumbardhi dhe Kaderi kohës së fundit janë të pranishëm mjaftë shumë në mediat rozë.

Lumbardhi ka publikuar një story ku ka ngjallë reagime të shumta nga ndjekësit, shkruan “Kosovarja”.

Teksa Kaderi shihet me një bebe në dorë, Lumbardhi ka shkruar “Me këtë shikim është tu dashtë mem than diçka”.

Andaj ndjekësit janë shprehur se ky veprim nga ish fituesi mundë të jetë edhe një paralajmërim se do të bëhen shumë shpejt prindër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit