31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Besi publikon imazhe nga pushimet me Valiren

- Advertisement -

Besart Zeneli është tejet aktiv në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Dashuria e pakushte mes tij dhe bashkëshortes Valires është parë qartazi për syrin e publikut gjatë qëndrim të tij në BBVK.

Çifti kanë filluar pushimet verore në bregdet, prej ku edhe kanë sjell disa pamje të reja, shkruan Kosovarja.

Në krahët e njëri tjetrit Besi dhe Valirja po shfaqen tejet të lumtur dhe po shijojnë momentin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit