15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Loredana dhe Karim të pandashëm

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare, Loredana Zefi dhe futbollisti gjerman, Karim Adeyemi nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri.

Kështu dëshmohet edhe në fotografitë e shpërndra së fundmi nga vet Lorendana.

Ata shfaqen të ngjitur krah njëri-tjetrit, ku futbollisti vërehet duke i dhuruar puthje këngëtares.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit