21.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Ardi dhe Donjeta bashkojnë forcat, së shpejti me projekt të ri muzikor

- Advertisement -

Këngëtari Ardi Gashi, dhe Donjeta Morina kanë bashkuar forcat.

Kjo për faktin që do të na sjellin një hit veror shumë shpejt.

“Për Dashni” do të titullohet projekti i ri muzikor i dyshes.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit