25.7 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Lladrovci: Kurtin e kisha sos nëse do të ishte kandidat në Drenas

- Advertisement -

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, njihet si një ndër personazhet politike më “atraktive” të mediave, pasi që jo rrallë herë deklaratat e tij në formë humori kanë nxitur reagime ndaj tij.

Por, në anën tjetër Lladrovci njihet si një ndër kryetarët e komunave i cili ka realizuar shumicën e premtimeve të cilat i ka dhënë gjatë fushatës

Lajmi.net ka përzgjedhur Lladrovcin për të realizuar një intervistë relaksuese dhe jashtë çështjeve të punës së përditshme për fundvit.

Në këtë intervistë, kreu i Drenasit ka folur për kujtimet e tij gjatë vitit 2021, hobin dhe frikën e tij, a do ta mundte kryeministrin Albin Kurti nëse ai do të garonte për të parin e Drenasit, ndërsa ka kujtuar edhe ish-krerët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim në Hagë, Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin.

I pyetur se a mendoni se do ta mundnit Albin Kurtin nëse do të kandidonte për kryetar të Drenasit?

“Albinin e kisha sos nëse do të ishte kandidat në Drenas, jo veç me vota por edhe me duele në debate televizive”, thotë Lladrovci

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit