33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Lladrovci: Krenar që u brumosa me idetë madhështore të Fehmiut për çlirim

- Advertisement -

Heroi Fehmi Lladrovci, sot, ka ditëlindjen, vëllai i tij, Ramizi e ka përkujtuar në rrjetin social.

“Sot është ditëlindja e heroit të Kosovës, Fehmi Lladrovcit, vëlla e bashkëluftëtar, udhëheqës e ideolog, krenar që u brumosa me idetë e tij madhështore për çlirim”, k shkruar Ramiz Lladrovci.

“Koha do të dëshmojë se personalitetet si Feha e Xheva, janë të rralla dhe bartin peshën e krenarisë për tokën që ia vlen të vdiset çdo moment. I përjetshëm është kujtimi për ty Vëlla”, ka deklaruar Ramiz Lladrovci.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit