15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Leverkuseni sonte kërkon fitoren ndaj Romës për vulosjen e finales në Ligën e Evropës

- Advertisement -

Sonte do të zhvillohen ndeshjet e kthimit të gjysmëfinaleve të Ligës së Evropës.

Bayer Leverkuseni pas fitores në sfidën e parë ndaj Romës, me rezultat 2-0, do të kërkoj vulosjen e kalimit në finale të kësaj gare dhe të vazhdojë serinë pa humbje.

Ndërkohë, trajneri Daniele de Rossi nuk pritet të dorëzohet për këtë takim.

Në anën tjetër, Marseille dhe Atalanta u ndanë baras 1-1 në lojën e parë dhe pritet të jetë gjithçka e hapur për sot.

Të dy ndeshjet do të zhvillohen duke filluar nga ora 21:00

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit