9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Leonora pranon dhuratë të veçantë në “Epopenë e Dukagjinit”

- Advertisement -

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Leonora Jakupi është aktive në skenën e muzikës.

Ajo sot ishte e pranishme duke përformuar në Epopenë e Dukagjinit.

Leonora shkëlqeu më paraqitjen e saj ku më pas ka pranuar dhe një dhuratë mjaftë speciale nga një ndjekëse.

Një buçet me lule dhe nja kartolinë me mbishkrimin “E bukur, faleminderit qe nderove Epopenë e Dukagjinit, ti që je patriote në vete dhe shumë moderne në të njëjtën kohe”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit