20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Lëndohet një punëtor në Ferizaj – dërgohet në QKUK për trajtim

Një punëtor është lënduar sot nga skelet në Ferizaj.

Derisa ishte duke punuar ato i kanë rënë mbi nga ndërtesa.

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Basri Shabani teksa ka shtuar se i njëjti është dërguar për trajtim në QKUK.

“Ju konfirmoj se një person, punëtor është lënduar nga skelet, i njëjti pas kontrollit dhe dhënies se ndihmës së para në emergjencën e Ferizajt, është dërguar ne QKUK, për tretman të mëtutjeshëm”, tha ai.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit