29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Ledri e Elvana po sjellin bashkëpunimin që do të ‘trondis’ tregun muzikor

- Advertisement -

Një super lajm sapo u publikua. Ledri Vula dhe Elvana Gjata sapo konfirmuan bashkëpunimin e tyre për një projekt të ri muzikor.

Pas suksesit me këngën “Mike” nga dyshja e famshme pritet të vije një HIT tjetër.

Janë fansat ata të cilët po e presin me padurim kombinimin e shkëlqyer të zërit dhe talentit të tyre.

Në videon më poshtë mund të dëgjoni pak nga perla e radhës.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit