9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Lajmërohet nëna e katër fëmijëve nga Podujeva që u raportua e zhdukur

- Advertisement -

Egzona, nëna e katër fëmijëve nga Podujeva që u raportua e zhdukur, i është lajmëruar familjes.

Vëllai i saj, Albion Imeri, ka treguar edhe për gjendjen e motrës së tij.

“Egzona është lajmëruar përmes qatij snapchati që na ka shkruar më herët, na ka treguar se është mirë, vendodhjen nuk e dijmë, se nuk na ka treguar dhe as me kënd është nuk na ka treguar”, ka thënë ai për median lokale tv llapi.

Ai ka thënë se nuk ka treguar nëse do të kthehet apo jo, ndërsa për katër fëmijët e saj do të kujdeset.

“Po normal që do të vazhdoj që të kujdesem për ta”, ka thënë shkurt ai.

Gjatë ditës Imeri ka treguar se i është lajmëruar një grua dhe i ka thënë se motrën e tij e ka parë në Prishtinë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit