2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Lajm i hidhur: Ronaldo mungon në ndeshjen kundër Inter Miamit, s’do ketë përballje me Messin

Skuadra e Inter Miami dhe Al-Nassr nesër pritet të zhvillojnë një ndeshje miqësore në Arabinë Saudite.

Raportimet e fundit thonë se sulmuesi i Kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo nuk ka arritur të rikuperohet për këtë ndeshje.

Ronaldo do të mungoj në këtë miqësore edhe pse shumë tifozë e konsideronin si “vallëzimi i fundit” mes tij dhe Lionel Messit.

Ylli portugez dhe Al Nassr para disa jave ishin larguar nga Kina pikërisht për arsye të lëndimit të tij.

Ai u rikthye në Arabi dhe punoi shumë për të qenë i gatshëm në këtë ndeshje, megjithatë nuk ia doli.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit