24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Kylie Jenner mahnit fansat me fotografitë e zjarrta nga pushimet në Mallorca

- Advertisement -

Kylie Jenner duket se po shijon pushimet e saj në Mallorca.

Themeluesja e Kylie Cosmetics, ka shijuar perëndimin e diellit në bordin e një jahti teksa së bashku me motrën Kendall Jenner dhe nëna e tyre Kris Jenner janë duke pushuar në ishullin e Mallorca.

Ajo mahniti fansat e saj kur postoi disa foto me një fustan të gjatë ‘halter’ që mezi ia mbulonte gjoksin.

Nëna e dy fëmijëve, vajzës Stormi, gjashtë vjeç dhe djalin Aire, dy vjeç,  shfaqi barkun e saj të tonifikuar me fustanin e ngushtë, shkruan Daily Mail.

Jenner modeled a taupe halter maxi dress that barely covered her chest. The frock had ruching that hugged her hips and accentuated her curvy backside

Kylie Jenner, 26, wowed her fans  Sunday when she posted some sultry photos with the Spanish sunset in the background. The reality star as been vacationing on a yacht off Mallorca with her mom Kris, 68, and sister Kendall, 28

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit