15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Ky është finalisti i dytë në Big Brother VIP Albania

- Advertisement -

Big Brother VIP Albania në këtë edicion përzgjedhjen e finalistëve ka bërë krejt ndryshe nga edicionet e tjera.

Finalisti i dytë është Jul Deda, ku zgjidhet përmes votave të publikut.

Prezenca e Julit në këtë ‘BBVA’ ka krijuar dinamika dhe momente të bukura.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit